Rozstanie – jak je przeżyć?

749

W jednej chwili wydaje się, że mamy wszystko, a w następnej możemy to równie dobrze stracić. Podobnie jest ze związkami, w jednej chwili one są, a w następnej już ich niestety nie ma. Dlatego dziś, opowiemy wam o tym, jak przetrwać te trudne chwile.

Rozstanie to bolesny czas dla obu stron

Nikt tu tak naprawdę nie wygrywa, nie ważne czy jest to osoba kończąca związek, czy też ta osoba która właśnie się o tym dowiedziała, że została singlem. Ale musimy pamiętać o tym, że związek powinien być jedynie dodatkiem do naszego życia, nie jego całością, ponieważ jeśli przestaniemy być ,,samym sobą” – to po rozpadzie tego związku nie będziemy mieli tak naprawdę nic. Nie mówimy tutaj że poświęcenia w związku są złe, ale musimy znaleźć tą złotą granicę, dzięki której będziemy w stanie jednocześnie być w związku – ale też być sobą.

Nie poddawaj się

Kilka dni po rozstaniu czujemy się zdruzgotani (o ile oczywiście zależało nam na tym związku). Nie jesteśmy w stanie zrobić ze sobą nic, nie myślimy o niczym, nasz mózg jest w stanie paniki. Nie potrafimy zrozumieć, co też z nami się dzieje i dlaczego, nagle ze ,,szczęśliwego związku” spada na nas jak grom z jasnego nieba rozstanie. Twój partner nie chce dalej być twoim partnerem, bo A: zdradził cię, B: jego uczucie wygasło C: znalazł ,,kogoś lepszego”. Trzecia opcja jest wyjątkowym skur******** ze strony drugiej osoby, ale no cóż, wystarczy powiedzieć (i mieć nadzieję) że karma wraca. No ale wracając do nas, musimy zmusić się, użyć swoich wszystkich sił jakie tylko mamy na próbę unormowania swojego życia. Nie ma co uzależniać się od takich rzeczy jak filmiki erotyczne w hd, ponieważ to wyjdzie nam na gorsze. Pewnie, zajmie nam to trochę czasu, ale jeśli się przyłożymy, to z pewnością nam się to uda. Jedną rzecz jaką warto jest zrobić, to po prostu iść na jakiś trening. 

Za jakiś czas na pewno będzie lepiej!

Czasami nasze własne serce oszukuje nas samych, zapewne każdy doświadczył stanu zauroczenia, dlatego ciężko jest czasem logicznie myśleć, z racji tego że nasz umysł sprawia, że czujemy szczęście, kiedy jesteśmy z kimś nawet jeśli jest to osoba niedopasowana do nas, przez co automatycznie większość wad tej osoby jakby dla nas nie istnieje, jednakże czasami związek jest tak toksyczny, że trzeba powiedzieć samemu sobie ,,nie”, i po prostu się rozstać z taką osobą. Na początku najprawdopodobniej będziemy strasznie rozpaczać, lecz z czasem na pewno zobaczymy, że to rozstanie wyszło nam na dobre.