Jak znaleźć dziewczynę? – Poradnik dla facetów

879

Marzeniem (prawie) każdego faceta, jest pochwalić się przed kolegami że ,,tak było” po randce z dziewczyną, jednakże dużo z nich tak naprawdę kłamie. Dlaczego tak się dzieje, że faceci w większości nie potrafią rozpalić kobiety słowami? Jak szybko znaleźć dziewczynę? Na te pytania odpowiedź znajdziecie właśnie w naszym artykule!

Pokaż jej, że dajesz sobie radę

Tak, bycie zbyt nerwowym sprawia, że już jesteśmy załatwieni na samym początku naszej randki. Kobiety to też ludzie, potrafią wyczuć kiedy mężczyzna się denerwuje, jednakże wielu z nas nie posiada tego instynktu, aby zobaczyć, że ,,już po zawodach”. Dlatego też każdy, kto by chciał ,,czegoś więcej” musi znać ideologię ,,fake it ‘till you make it” – (ang. Udawaj tak długo, aż ci się uda). Przecież każdy z nas będzie się denerwował i myślał ,,czy na pewno nam się uda”, ale przecież udawanie jest łatwiejsze niż bycie takim ,,naprawdę” czyż nie?

Mów jej brzydko

Kobiety lubią mężczyzn, którzy nie boją się wziąć tego, czego chcą, z tego powodu, że wychodzą z założenia, że prowadzi życie tak jak aktorzy kręcą filmy porno ,,jeśli nie ona – to będzie inna” a prawda nie zawsze jest taka. To dobry sposób, ponieważ ,,normalny” facet będzie się bał zapytać o ,,aż tyle” bojąc się, że ją straci.  A w wypadku kobiet jest to niestety albo ,,grasz dalej” albo ,,odchodzisz do domu z niczym”. Wybór należy do ciebie. Pamiętaj również, że aby kobieta ,,pozwoliła” ci na coś więcej po randce, musisz pokazać jej najpierw, że potrafisz ją do tego przekonać. Jeśli jednak tego nie zrobisz – nie masz co liczyć na ,,pójście do was” a takie pytanie zadane nerwowym głosem zostanie odebrane przez nią z kpiną lub też nawet delikatną odmową (jeśli jest miłą osobą oczywiście).

Traktuj ją jak równiego siebie

To zadziwiające, jak mało facetów traktuje kobiety jako przedmiot, a nie jak normalną osobę. Ja rozumiem, że mało obcowali z kobietami, ale bez tego, nie mamy co liczyć na jakieś dalsze ,,posunięcia” z racji tego że bez normalnej rozmowy, kobieta nie zechce z nami kontynuować tejże relacji.

Łagodny start

Na początek, musicie wybadać, jaki aktualnie humor ma twoja przyszła partnerka. Im jest on lepszy, tym lepiej również dla ciebie. Przecież każdy chyba wie, że jeśli partner bądź partnerka ma zły humor, to będzie miał/a mniejszą ochotę na amory, nieprawdaż?