Jak poprawić swoje życie seksualne?

828

Powszechnie przyjęło się mówić, że seks nie jest najważniejszy. Czy na pewno? Odgrywa on przecież znaczącą rolę w naszym życiu i jest niezwykle istotnym elementem każdego związku. Jednak często współczesny tryb życia, jego tempo i obciążenie zbyt duża ilością obowiązków, spycha intymność na dalszy plan. Taki scenariusz na dłuższą metę może prowadzić do kryzysu, a niekiedy nawet do rozpadu związku. Dlatego warto zadbać o to, by Wasze życie seksualne nie osiadło na mieliźnie. Jak tego dokonać? Jest szereg sposobów, które pomogą Wam podtrzymać temperaturę w sypialni. Wystarczy chcieć i słuchać.

Poznajmy się

W związku kluczową rolę odgrywają potrzeby każdej ze stron. Umiejętność wsłuchania się w nie, pozwala lepiej zrozumieć siebie nawzajem, a co się z tym wiąże, zaspokoić potrzebę partnera/ partnerki. Nie chodzi tutaj o kompromisy, raczej o dialog i wypracowanie wspólnego rytmu. Również tego sensualnego.

Zaskocz mnie

Jednak nawet wtedy, nie wolno zapomnieć o elemencie zaskoczenia. Przecież wszyscy lubimy niespodzianki. Dlatego… zadzwoń do niego kiedy jest w pracy i opowiedz o swojej przygodzie z wibratorem, a Ty zaproponuj jej seks w niespodziewanym miejscu. Przywitaj go w koronkowej bieliźnie i pończoszkach, kiedy wróci do domu. Niech on z kolei zabierze Ciebie na namiętny weekend za miastem. Obejrzyjcie razem film erotyczny. Seks to frajda, nie bójcie się nim bawić.

Na wszystko przychodzi czas

Otwartość na to co nowe, z pewnością może przynieść zamierzony efekt, jeśli chcesz by w Twojej sypialni nie przygasł żar. Jednak jeśli czujecie, że nie jesteście jeszcze gotowi na eksperymenty, to koniecznie dajcie sobie czas. Niech dotyk i otwarta rozmowa o Waszych wzajemnych fantazjach, naturalnie wprowadzą Was na nieznane terytoria. Ćwiczcie siebie nawzajem. Wówczas sami będziecie zdziwieni jak bardzo potraficie być otwarci i nieskrępowani poszerzając katalog Waszych seksualnych pozycji, o coraz to nowsze figury. Może nawet wspólna masturbacja i orgazm. Niejednokrotnie z użyciem fikuśnych i sprośnych gadżetów.

Kochajmy się 

Parafrazując znane powiedzenie, należy jasno powiedzieć, że seks to zdrowie. Dobroci fizyczne, które przekładają się na kondycję i wydolność organizmu, ale również wspaniały środek na utrzymanie zdrowia i higieny psychicznej. Nie możemy o nim zapominać na co dzień. Dlatego tak istotnym jest, by świat Waszych intymnych igraszek był pełen ekscytujących doznań. Im bardziej zadbacie o tę sferę Waszego życia, tym zdrowsza i radośniejsza będzie Wasza codzienność. Tym bardziej szczęśliwy będzie Wasz związek.