Etykieta randkowania – czyli co robić, a czego nie robić po randce

827

Wiele młodych osób w dzisiejszych czasach umawiać się na randki, jednakże niewiele z tych osób wie, jak się zachować po tym, jak ta randka dobiegła końca. Co najlepiej zrobić po randce? A czego nie robić? Tego dowiecie się już za chwilę!

Dzień po randce służy rozmowie! 

Ten idiotyczny stereotyp, że po randce cały następny dzień nie powinno być kontaktu między obiema stronami, jest po prostu głupi. Nie służy to tak naprawdę niczemu, a dopiero co wzniecony ,,płomyk miłości” trzeba wzniecać a nie gasić, czyż nie? Dlatego też, zamiast ignorować wiadomości od partnera, porozmawiajmy o rzeczach, które uznaliśmy za interesujące podczas randki! Dlatego też, jeśli pierwsza randka poszła dobrze, to umówcie się na drugą! 

Panowie – zainteresujcie swoją wybrankę rozmową!

Jeśli randka według was, poszła dobrze, to tak naprawdę nigdy nie wiadomo co myśli sobie o was wasza wybranka. Dlatego też zanim zakończycie randkę, dobrym pomysłem jest rozpoczęcie tematu rozmowy, który jednocześnie interesuje kobietę, a przy okazji możecie go ciągnąć przez długi czas. To pomoże wam ożywić konwersację po randce. 

Sex na pierwszej randce?

 Oczywiście, dopasowanie w łóżku jest ważną rzeczą, ale trzeba też pomyśleć o tym, aby poznać swojego przyszłego partnera, zanim sprawdzimy jego ,,wnętrze” nieprawdaż? Ja nie będę wam mówił, kiedy macie pójść ze sobą do łóżka, ale jeśli okaże się, że tak naprawdę do siebie nie pasujecie, a już to robiliście, to zostanie trochę smutku z tego powodu u was, czyż nie? Po pierwszej randce – nie rozpowiadajcie że poznaliście ,,tego jedynego” Nie jest dobrym pomysłem rozpowiadać każdemu znajomemu oraz waszej rodzinie że znaleźliście ,,tego jedynego” z racji tego, że tak naprawdę dopiero się poznaliście i nie wiadomo tak naprawdę, co jeszcze z tego będzie, nieprawdaż? Dlatego zanim zrobicie coś głupiego, zastanówcie się na poważnie, czy aby na pewno jest to tego warte.

Po randce – poczekaj trochę z chwaleniem się bliskim

Wiadomo iż poznanie kogoś dla nas wyjątkowego oraz pójście z nim na randkę to dla wielu powód do chwalenia się, jednakże zdecydowanie lepszym pomysłem jest zachowanie tego dla siebie, dopóki nie będziemy pewni, gdzie ten związek pójdzie. W końcu każdy ma jakichś wrogów, przez co pisanie od razu po randce postów na mediach społecznościowych może stanowić okazję dla tych ludzi do odegrania się na nas – w końcu nie jest trudno powiedzieć kilka kłamstw na nasz temat drugiej osobie, czyż nie?