Jak zacząć szukać miłości w dobie pandemii?

1097

Każdy chce mieć kogoś bliskiego, szczególnie w dobie pandemii. W końcu samotność w czterech ścianach to wyrok gorszy od ciężkiego więzienia. Jak więc szukać miłości w dobie kolejnej już kwarantanny? O tym dowiesz się już za chwilę!

Miłość – też zdalnie

Niestety, ale obecnie możesz używać do tego dowolnej aplikacji randkowej – innych alternatyw na ten moment nie ma. Co prawda aplikacje randkowe są przeznaczone głównie dla osób, które nie chcą nawiązywać długotrwałych związków, ale ten trend powoli się zmienia.

Ponadto należy również zauważyć, że jeśli chodzi o aplikacje, ponieważ wygląd jest tam bardzo ważny, lepiej jeśli potrafisz robić dobre zdjęcia, albo przynajmniej jesteś fotogeniczny. Jeśli źle flirtujesz, lub nie wyglądasz jak Mister Polonii 2019, to szanse na znalezienie kogoś fajnego masz niewielkie. 

Naturalnie powoli pojawia się alternatywa, jednakże nadal jest ona w powijakach. Teoretycznie teraz najlepszą alternatywą do aplikacji są fora tematyczne – ludzie zazwyczaj szukają na nich osób w swoim wieku i regionie. Oczywiście twoje szanse na sukces są przeciętne, ale to lepsze niż nic, ponieważ przez epidemię mamy bardzo ograniczone szanse na znalezienie miłości. 

Zawsze staraj stwarzać sobie okazje na poznanie kogoś

Na pewno nie jest to łatwe w czasie pandemii. Pamiętaj jednak, że mimo pandemii ludzie nadal chcą się spotykać i zazwyczaj wszystkie możliwości kultywowania swojego życia społecznego jest bardzo utrudnione, jednakże można to nadrobić, nawet jeśli czekasz w kolejce do urzędu. Warto jest choć spróbować rozmowy, ponieważ czasami może się okazać, że masz po prostu szczęście.

Wracając do tematu randek online – były one tematem tabu w naszym społeczeństwie jeszcze kilka lat temu. Teraz jednak stały się nowym sposobem na znalezienie miłości. W końcu pozwala ludziom wybrać bardzo szybki sposób na nawiązywanie wielu kontaktów w tym samym czasie. Ponadto za pośrednictwem serwisów randkowych można kogoś spotkać – naturalnie nie jest to łatwe, ale próbować zawsze warto. 

Oczywiście pomimo ograniczeń  ludzie nadal chodzą na randki, ale jeśli udało ci się kogoś zaprosić, to lepiej pomyśl o czymś ciekawszym, ponieważ spacer po parku jest oklepaną opcją. To zależy tylko od ciebie, czy w tak utrudnionej sytuacji uda ci się kogoś poznać. Jeśli jednak zrezygnujesz, nadal możesz uprawiać ostry sex – w końcu panie na telefon przyjmują klientów nieważne, czy jest pandemia, czy też nie.

Co jeśli nie masz ochoty na korzystanie z aplikacji randkowych?

Niestety w czasie pandemii koronawirusa prawie nie mamy okazji chodzić do kawiarni, klubów czy czytelni. Wszystko jest zamknięte, a do rozpoczęcia lata nadal nie możemy nigdzie wychodzić, bo nie możemy korzystać z ogródków piwnych czy terenów rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

Jedyną opcją może być pozostanie otwartym – tak jak wspominaliśmy wcześniej, próbuj rozmawiać z nieznajomymi w miejscach, które stwarzają do tego okazję. Naturalnie szanse na poznanie kogoś fajnego są niewielkie, ale zawsze jakieś są.

źródło: https://www.ostreporno.pl/