Jak najlepiej sprawić, żeby nasze życie łóżkowe odzyskało kolory?

1156

Niekiedy w związkach zdarza się i tak, że życie erotyczne partnerów po prostu zaczyna gasnąć, spotykają się oni coraz rzadziej a nawet jeśli dochodzi do zbliżenia, to jest ono takie samo jak zwykle – nudne i niezbyt pociągające. Jednakże są sposoby na to, aby nasze życie łóżkowe odzyskało dawne kolory, tylko jak to zrobić?

Jakie są najczęstsze przyczyny braku satysfakcji z seksu?

Powody mogą być różne, ponieważ może się to zacząć od nieznajomości potrzeb partnera, może również wystąpić brak świadomości własnych potrzeb seksualnych, wyżej wspominana już monotonia i znudzenie, impotencja bądź aseksualizm. Naturalnie powodów może być o wiele więcej, my wymieniliśmy jednak te najczęstsze, więc być może zanim zaczniecie eksperymentować, warto by było porozmawiać szczerze na ten temat, czy któreś z was nie ma jednego z wyżej wymienionych problemów.

Wykorzystajcie kamasutrę

,,Klasyczne” pozycje seksualne (na przykład ,, na misjonarza czy na pieska) często bywają już bardzo ,,oklepane” oraz nudne, dlatego też warto czasem jest pomyśleć o zmodyfikowaniu takich pozycji. Bardzo wiele par lubi pozycję, w której kobieta znajduje się na górze. Warto więc byłoby urozmaicić swoje życie seksualne poprzez staranny dobór nowych pozycji. Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji pozycji podstawowych. Jednym z najlepszych sposobów jest na przykład przeczytanie kamasutry, która zawiera naprawdę wiele ciekawych pozycji erotycznych, które możecie wykorzystać w swojej sypialni.

Pomyśl o porno gadżetach

W ofercie sklepów erotycznych znajdziemy całe mnóstwo gadżetów erotycznych. Niektóre, bardziej konserwatywnie myślące osoby obawiają się korzystania z nich, całkowicie niepotrzebnie z resztą, ponieważ używanie kajdanek czy pejczy może bardzo podgrzać temperaturę w sypialni. Propozycja skorzystania z kajdanek spodoba się na pewno kobietom, które lubią być zdominowane oraz mężczyznom, którzy lubią grać pierwsze skrzypce w łóżku. Wśród intrygujących gadżetów erotycznych wymienić należy również kulki gejszy, które sprawią rozkosz każdej kobiecie.

źródło: darmowe filmiki erotyczne